Участь головного спеціаліста – юрисконсульта у занятті постійно діючого семінару юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій Тернопільської області

Опубліковано 16.10.2019 о 17:17

Головний спеціаліст – юрисконсульт Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області – Марія  Гайдук прийняла участь у занятті постійно діючого семінару юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій Тернопільської області, який відбувся 16.10.2019 в приміщенні Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

На семінарі розглянуто наступні питання:

– Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. Доповідач – Олександр Мисак, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області.

– Актуальні питання в організації діловодства. Доповідач – Тереза Малиміна-Базиляк, начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Державного архіву Тернопільської області.

– Нормативно-правові акти, що набрали чинності протягом вересня-жовтня 2019 року. Доповідач – Марія Музика, начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Вітаємо з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва!

Наступна

Керівник Служби прийняв участь у засіданні робочої групи з питань гуманітарної допомоги