Фальсифікований спирт постачали в аптеки та медзаклади окремих областей

Опубліковано 23.05.2019 о 11:24

У травні правоохоронці затримали групу осіб, яка незаконно збувала етиловий спирт на території Івано-Франківської та інших областей. Спирт отримували як аптеки, так і медичні заклади області. Затримані особи виготовляли і розливали його в антисанітарних умовах.

Операція із затримання відбулася в ході раніше розпочатого кримінального провад­ження за ч. 2 ст. 321-1 (Фальсифікація лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України. Правоохоронці затримали 3 мешканців Івано-Франківська (віком від 25 до 30 років), які півроку незаконно збували етиловий спирт в аптеках та медичних закладах Прикарпаття і сусідніх областях.

Встановлено, що затримані розфасовували спирт в одному із гаражних кооперативів в Івано-Франківську. Спирт, який використовувався людьми для дезінфекції, зловмисники розливали в антисанітарних умовах та без спеціального обладнання. Громадяни купували його в аптеках.

Осіб взяли «на гарячому», коли вони переправляли в іншу область 200 ящиків, у яких знаходилося 10 тис. пляшечок етилового спирту. Їх було затримано. Вирішується питання про оголошення підозри та обрання судом запобіжного заходу.

 

За матеріалами Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Проведено засідання робочої групи

Наступна

Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Шпур Надія Тарасівна як член колегії ДОЗ ОДА 28 травня 2019 року брала участь у засіданні колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.