Інформація для керівників суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність, пов’язану з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів

Опубліковано 16.08.2019 о 14:20

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області нагадує, що на виконання вимог пунктів 13 та 15 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці I переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України, розроблення, виробництва, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізації (відпуску), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного переліку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 282, (далі Порядок 282)  суб’єкт господарювання надає відомості про зміну даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії (доповнення списку осіб, допущених до роботи з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами) та інформацію про створення нового місця, в межах якого планується провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Надана інформація  долучається до ліцензійної справи, та надається протягом одного місяця з дня настання таких змін.

До інформаційного листа установи додаються:

 Відповідно до п. 13 Порядку 282-

В листі зазначити ПІБ працівника, посаду, освіту та додати:

1.Копії довідок МВС про відсутність у працівників, які за своїми службовими обов’язками отримають (чи мають) доступ безпосередньо до наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, не знятої чи не погашеної в установленому порядку судимості за вчинення середньої тяжкості, тяжкого та особливо тяжкого злочину або за злочин, пов’язаний із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, у тому числі вчинених за межами України на____ стор. в 1 прим.

2.Копії довідок відповідного державного або комунального закладу охорони здоров’я про відсутність у працівників, які за своїми службовими обов’язками отримують (чи мають) доступ безпосередньо до наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, психічних розладів, пов’язаних із зловживанням алкогольними напоями, наркотичними засобами чи психотропними речовинами, а також про відсутність серед зазначених працівників осіб, визнаних непридатними до виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), пов’язаних з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на____ стор. в 1 прим.

Відповідно до п.15 Порядку 282-

1.Додаток до Відомостей про стан матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання, наявність персоналу із зазначенням його освітнього і кваліфікаційного рівня  на____ стор. в 1 прим.

2.Дозвіл Національної поліції на використання об’єктів і приміщень, призначених для провадження діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та їх відповідність встановленим вимогам на____ стор. в 1 прим.

         Вказані документи направляти за адресою: Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, проспект Перемоги, 120-А, м. Київ, 03115.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація щодо типових порушень в аптечних закладах, виявлених при проведенні планових та позапланових перевірок

Наступна

10-11 вересня 2019 року в.о. начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області Ізьо Надія Богданівна взяла участь у короткостроковому семінарі