08 серпня 2019 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Львівській області проведено семінар-нараду для керівників та уповноважених представників аптечних закладів, які здійснюють виробництво лікарських засобів в умовах аптеки

Опубліковано 12.08.2019 о 09:28

Виробнича нарада – семінар з суб’єктами господарювання, медичну практику на тему: «Вимоги нормативно – правових документів щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в закладах охорони здоров’я» 08.08.2019.

План виробничої наради-семінару:

  1. Вступне слово. Зміни до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів – Ізьо Надія Богданівна, в.о. начальника служби.
  2. Виконання нормативно – правових документів щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в закладах охорони здоров’я згідно вимог чинного законодавства – Чазов Ігор Генадійович, головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

10 липня 2019 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Львівській області проведено семінар-нараду для керівників та уповноважених представників аптечних закладів, які здійснюють виробництво лікарських засобів в умовах аптеки

Наступна

Інформація щодо типових порушень в аптечних закладах, виявлених при проведенні планових та позапланових перевірок