10 липня 2019 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Львівській області проведено семінар-нараду для керівників та уповноважених представників аптечних закладів, які здійснюють виробництво лікарських засобів в умовах аптеки

Опубліковано 10.07.2019 о 15:56

Виробнича нарада – семінар з суб’єктами господарювання, які здійснюють виробництво лікарських засобів (в умовах аптеки), роздрібну торгівлю лікарськими засобами на тему:  «Вимоги законодавства України щодо виробництва лікарських засобів (в умовах аптеки), роздрібної торгівлі лікарськими засобами» 10.07.2019 року.

План виробничої наради-семінару:

  1. Вступне слово. Порядок погодження переліку внутрішньоаптечної заготовки, що виробляє (виготовляє) аптека з вимогами настанови “Вимоги до виготовлення нестерильних лікарських засобів в умовах аптеки. СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2015”, затвердженої наказом МОЗ України від 01.07.2015 №398 та необхідності дотримання умов зберігання лікарських засобів в аптечних закладах – Ізьо Надія Богданівна, в.о. начальника служби.
  2. Контроль та здійснення виробництва лікарських засобів в умовах аптеки відповідно до вимог наказу МОЗ України від 17.10.2012 №812 «Про затвердження Правил виробництва (виготовлення) та контролю якості лікарських засобів в аптеках» – Шевчук Мирослава Остапівна, головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
  3. Зміни у Ліцензійних умовах провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, роздрібної торгівлі лікарськими засобами на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №929 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) (створення та управління ефективною системою якості лікарських засобів; зміни щодо безбар’єрного простору в Україні для маломобільних груп населення) – Борис Ірина Романівна, заступник начальника відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
  4. Порядок утилізації та знищення лікарських засобів згідно наказу МОЗ України від 24.04.2015 №242 «Про затвердження Правил утилізації та знищення лікарських засобів» – Гудз Лілія Федорівна, головний спеціаліст відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Рекомендаційна інформація для споживачів щодо придбання лікарських засобів в аптечних закладах

Наступна

08 серпня 2019 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Львівській області проведено семінар-нараду для керівників та уповноважених представників аптечних закладів, які здійснюють виробництво лікарських засобів в умовах аптеки