Відбулося чергове засідання атестаційної комісії з атестації провізорів і фармацевтів

Опубліковано 30.09.2020 о 09:51

25 вересня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області. На засіданні були атестовані 24 спеціалісти фармації, із них 9 фармацевтів і 15 провізорів. За результатами атестації вищу кваліфікаційну категорію здобули /підтвердили 6 провізорів.

Наступне засідання атестаційної комісії заплановано на 11.12.2020 року.

Спеціалісти, які планують пройти атестацію на присвоєння кваліфікаційної категорії, до атестаційної комісії такі документи: заява; звіт про професійну діяльність за останні три роки, затверджений керівником закладу, у якому працює спеціаліст; копії: дипломів, трудової книжки, сертифіката провізора-спеціаліста (для провізора) або посвідчення про наявність кваліфікаційної категорії, якщо таке було видане раніше; свідоцтво закладу освіти або факультету післядипломної освіти про складання іспиту після закінчення передатестаційного циклу; заповнений атестаційний листок, для фармацевтів обов’язковою є характеристика. Спеціалісти, які змінювали місце роботи за останні три роки, подають звіти також з попередніх місць роботи, затверджені керівниками цих аптечних закладів (підприємств).

Документи подаються в Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області – м. Рівне, вул. 16 Липня, 38, контактна особа Сунак Тетяна Степанівна тел 0362 26 66 98.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Курси підвищення кваліфікації для спеціалістів фармації Рівненської області

Наступна

29 вересня 2020 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи