Відзначення Дня охорони праці в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області

Опубліковано 20.04.2021 о 11:36

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Святкування дня охорони праці вперше відбувалося в 2003 році, але ще в 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам’яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу.

З часом цей день об’єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров’я та життя. В офіційних заходах, присвячених цьому святу, зазвичай беруть участь керівники великих компаній, промислових гігантів, громадських організацій і т.д.

З метою виконання Плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році 20.04.2021 року спеціаліст Управління Держпраці у Чернігівській області провела семінар з актуальних питань по охороні праці для працівників Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Чернігівській області

Наступна

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Чернігівській області станом на 20.00 26 квітня 2021 року