Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області нагадує про заходи, які необхідно вживати, у випадку заборони/тимчасової заборони обігу серії лікарського засобу

Опубліковано 01.03.2019 о 12:01

У розділі IV Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та  поновлення обігу лікарських засобів на території України передбачені заходи, що вживають суб’єкти господарювання, у яких наявні серія або серії лікарського засобу, що заборонені до обігу, зокрема:

  1. У разі отримання розпорядження Держлікслужби про встановлення тимчасової заборони обігу серії або серій лікарського засобу суб’єкти господарювання у зазначений в цьому розпорядженні строк вживають заходів для виконання встановлених у такому розпорядженні вимог щодо обігу лікарських засобів (п. 4.1.2 Порядку).
  2. Суб’єкти господарювання зобов’язані розмістити лікарські засоби, обіг яких заборонено розпорядженням про встановлення тимчасової заборони, у спеціально відведеній зоні (приміщенні) в карантин (п. 4.1.3 Порядку).
  3. У разі отримання розпорядження про встановлення заборони обігу лікарського засобу суб’єкти господарювання повинні у визначений у цьому розпорядженні строк вжити заходів щодо виконання встановлених таким розпорядженням вимог (п. 4.4 Порядку).
  4. Суб’єкти господарювання надсилають територіальному органу Держлікслужби – Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області Повідомлення про заходи, вжиті для виконання розпорядження, разом з копіями документів, що підтверджують факт знищення, утилізації або повернення лікарського засобу постачальнику (виробнику) (п. 4.5 Порядку).

 

В аптеках та лікувально-профілактичних закладах обов’язки щодо ефективного управління системою якості лікарських засобів при їх оптовій та роздрібній торгівлі, проведення вхідного контролю якості лікарських засобів покладено на уповноважену особу, яка зобов’язана вести облік рішень (розпоряджень) Держлікслужби щодо якості лікарських засобів в електронному та/або паперовому вигляді та вживати заходів, що зазначені в рішеннях (розпорядженнях) Держлікслужби.

 

Разом з тим повідомляємо, що інформацію про розпорядження Держлікслужби можна отримати на офіційному веб-сайті Держлікслужби  у розділі «Розпорядження» https://www.portal.dls.gov.ua/PublicSite/QLA/DocList.aspx

 

Джерело: https://www.zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0126-12

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області повідомляє, що з 1 квітня 2019 року набувають чинності нові ДБН В.2.2-40:2018 «Будинки і споруди. Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»

Наступна

До уваги суб’єктів господарювання! Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області інформує стосовно курсів з підвищення кваліфікації для провізорів