Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області продовжує свою роботу в умовах карантину

Опубліковано 31.03.2020 о 13:01

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, карантин на усій території України подовжено до 24.04.2020.

У зв’язку з цим Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області продовжує працювати в зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни та суб’єкти господарювання можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області:

– на офіційну електронну адресу (dls.ck@dls.gov.ua);

– через посилання на офіційному сайті Держлікслужби (https://www.dls.gov.ua);

– за номером телефону: 0472 63-04-13.

У разі нагальної потреби є можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись електронним або телефонним зв’язком.

Прохання за можливості відкласти звернення до Служби та без крайньої необхідності не надсилати паперові примірники документів.

Суб’єктам господарювання відповіді на розпорядження та приписи надсилати в сканованому вигляді на електронну адресу.

Зичимо здоров’я та просимо вибачення за тимчасові незручності !

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

УВАГА! Змінюється режим роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області

Наступна

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області продовжує свою роботу в умовах карантину (до 11.05.2020 р.)