Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області продовжує працювати в умовах карантину

Опубліковано 24.04.2020 о 14:25

З метою подальшого недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, карантин на усій території України подовжено до 11 травня 2020 року.

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області продовжує свою роботу у зміненому режимі.

НАГАДУЄМО:

Громадяни та суб`єкти господарювання можуть звернутись до територіального органу Держлікслужби на офіційну електронну адресу (dls.ks@dls.gov.ua).

З питань, віднесених до компетенції Служби, можна звернутися також за телефонами:

(0552) 46 75 63 – начальник Служби;

(0552) 46 75 61 – приймальня;

(0552) 46 75 60 – сектор державного контролю.

Прохання до суб’єктів господарювання: скановані копії відповідей на розпорядження про усунення порушень Ліцензійних умов та приписи про усунення порушень законодавства України про лікарські засоби Служби за результатами заходів державного нагляду (контрою) надсилати на вищевказану електронну адресу. Паперові примірники документів надсилати лише після закінчення карантину.

Наголошуємо на тому, що у разі нагальної потреби заявники мають можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись електронним або телефонним зв’язком.

Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

Просимо вибачення за тимчасові незручності! Бажаємо здоров’я Вам та вашим близьким!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Набрали чинності зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)

Наступна

Стандарт фармацевтичної допомоги «Коронавірусна хвороба «(COVID-19)»