Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області продовжує працювати у зміненому режимі до 31 серпня

Опубліковано 31.08.2020 о 09:25

Дію карантину подовжено до 31 серпня 2020 р. на всій території Українивідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У зв’язку з чим Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області продовжує свою роботу у зміненому режимі до 31 серпня 2020 року.

Громадяни та суб`єкти господарювання можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області на на офіційну електронну адресу (dls.kr@dls.gov.ua) та за телефоном (0522) 32-14-41.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація щодо здійснення ринкового нагляду Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області за перше півріччя 2020 р.

Наступна

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області продовжує працювати в умовах карантину до 31 жовтня