До уваги керівників суб’єктів господарювання та лікувально-профілактичних закладів щодо проведення безкоштовного семінару

Опубліковано 20.02.2019 о 16:49

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області інформує, що Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика згідно наказу МОЗ України від 04.12.2018 № 125-Адм з метою підвищення рівня професійної підготовки провізорів і фармацевтів та забезпечення безперервного післядипломного навчання у 2019 році проводить цикл навчальних семінарів.

Навчальний семінар у виїзному форматі «Здоров’я і фармація у 21 столітті» згідно плану-графіка буде проведено 05 березня 2019 року за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 65, стадіон «Металіст», великий конференц-зал. Час проведення семінару: 12:00-18:00.

Початок реєстрації учасників з 11:30. Семінар розрахований на фармацевтів, провізорів, керівників фармацевтичних та аптечних організацій, співробітників аптек, закладів охорони здоров’я, спеціалістів з реєстрації ліків. Участь у семінарі безкоштовна.

 

Організатори беруть на себе зобов’язання забезпечити безкоштовний проїзд до місця проведення семінару та назад для учасників з районів області по пред’явленню проїзних документів (квитків).

Після закінчення лекцій всі учасники семінару отримають сертифікат МОЗ України та НМАПО імені П.Л. Шупика 2 бали та сертифікат ЕАССМЕ 2 credits ECMEC.

Інформацію щодо участі та кількості учасників надати до 28.02.2019 на електронну адресу: malysheva@zdr.kiev.ua. Відповідальна особа за проведення семінару: Малишева Наталія (контакт. тел.: моб. 067-320-41-03, е-mail: malysheva@zdr.kiev.ua).

 

Програма

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

До уваги керівників суб'єктів господарювання, аптечні заклади яких приймають та будуть приймати участь в Урядовій програмі «Доступні ліки»

Наступна

До уваги керівників суб’єктів господарювання та лікувально-профілактичних закладів щодо знищення лікарських засобів