Зміни в графіку роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області в умовах карантину

Опубліковано 23.06.2020 о 15:22

Дію карантину подовжено до 31 липня 2020 р. на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

 Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області продовжує працювати в умовах карантину та  зі змінами в графіку роботи:

 

Пн. – Пт.

 

08:00 – 16:30

   

Перерва

12:00 – 12:30

 

Сб. – Нд

 

Вихідний

 

Нагадуємо:

суб’єкти господарювання можуть звернутися до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області:

-на офіційну електронну адресу (dls.kh@dls.gov.ua).

-по телефону +380(57)731-50-68.

У разі потреби можна вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись електронним зв’язком.

Прохання до суб’єктів господарювання: за можливістю відкласти звернення до Служби до 31 липня та без крайньої необхідності не надсилати паперові примірники документів.

Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

Видача документів здійснюється із дотриманням умов карантину, в засобах індивідуального захисту, як з боку співробітника Служби, так і представника суб’єкта господарювання.

Зичимо всім здоров’я та вибачаємось за тимчасові незручності!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області продовжує працювати у зміненому режимі до 22 червня

Наступна

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області продовжує працювати у зміненому режимі до 31 серпня