Особлива відповідальності уповноважених осіб аптечних закладів, що проводять вхідний контроль якості лікарських засобів.

Опубліковано 10.04.2020 о 09:39

У зв’язку з підвищенням попиту на лікарські засоби та вироби медичного призначення в умовах карантину зростає навантаження на фармацевтичних працівників як при відпуску лікарських засобів, так і на інших ділянках роботи. Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області наголошує на особливій відповідальності уповноважених осіб аптечних закладів, що проводять вхідний контроль якості лікарських засобів.

З метою недопущення обігу неякісних лікарських засобів; лікарських засобів, обіг яких заборонено в Україні; лікарських засобів, незареєстрованих в Україні; лікарських засобів без сертифіката якості серії лікарського засобу; лікарських засобів, які не пройшли державний контроль при ввезенні в Україну (для лікарських засобів іноземного виробництва); медичних імунобіологічних препаратів, які не пройшли державний контроль; лікарських засобів, термін придатності яких минув, уповноваженим особам слід особливо ретельно та уважно виконувати обов’язки, визначені у розділах ІІ та ІІІ «Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.09.2014 № 677.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Зміни до Технічних регламентів щодо засобів індивідуального захисту та медичних виробів № 761, № 753, № 754 та № 755 та ряд обмежень на період карантину

Наступна

Стандарт фармацевтичної допомоги «Коронавірусна хвороба «(COVID-19)»