Порядок оплати за видачу ліцензії в 2019 році

Опубліковано 16.08.2019 о 15:53

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області   звертає увагу суб’єктів господарювання на правильний та своєчасний порядок оплати  за видачу ліцензії, а саме:

Відповідно до частини дев’ятої та десятої статті 13 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон), набуття здобувачем ліцензії права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відбувається з моменту внесення рішення органу ліцензування про видачу ліцензії до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

У рішенні про видачу ліцензії орган ліцензування зазначає розрахункові реквізити для внесення плати за видачу ліцензії.

Відповідно до частини першої, другої та третьої статті 14 Закону, за видачу ліцензії справляється разова плата в розмірі одного прожиткового мінімуму, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії, якщо інший розмір плати не встановлений законом.

Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення на порталі електронних сервісів рішення про видачу ліцензії.

Документом, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії, є копія квитанції, виданої банком, копія платіжного доручення з відміткою банку, квитанція з платіжного термінала, квитанція (чек) з поштового відділення зв’язку.

Одночасно інформуємо, що відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», установлено у 2019 році прожитковий мінімум на одну працездатну особу в розрахунку на місяць у розмірі:

з 1 липня 2019 року – 2007 гривень,

з 1 грудня 2019 року – 2102 гривні.

Відповідно до статті 16 Закону однією з підстав для анулювання ліцензії, зокрема, є несплата за видачу ліцензії відповідно до частини другої статті 14 цього Закону.

Для уникнення непорозумінь між Держлікслужбою та ліцензіатом, пропонуємо Вам надавати підтвердження про оплату за ліцензії на нашу адресу у любий для Вас доступний спосіб (нарочно, поштою або на електронну адресу: Starunska_SM@dls.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація про проведення курсів підвищення кваліфікації провізорів

Наступна

Атестація провізорів та фармацевтів