Робоча зустріч
Опубліковано 19.07.2024 о 11:0216.07.2024р. була проведена робоча зустріч начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернігівській області Соколової Світлани та регіонального представника ТОВ «Аптека низки ліків» Демченко Тетяною.
Серед обговорюваних питань були: забезпечення безперебійної роботи аптечних закладів в умовах відключення електроенергії, дотримання необхідних умов зберігання ліків та іншої продукції. Тетяна Демченко проінформувала, що всі аптеки їх мережі на 100% забезпечені альтернативними джерелами живлення, розрахованих щонайменше на 6 годин роботи холодильного обладнання. Крім того, всі аптечні заклади ТОВ «Аптека низки ліків» підключені до ЕСОЗ та приймають участь у програмі «Доступні ліки».
Під час зустрічі особливу увагу приділялось доступності якісних лікарських засобів (створення умов для доступності маломобільних груп населення до приміщень аптечних закладів), в тому числі і запровадження мобільних аптечних пунктів для покращення забезпечення сільського населення області.
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.