Щодо зміни графіку роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області

Опубліковано 27.04.2020 о 11:50

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», якою продовжено карантин до 11.05.2020 року, прийом громадян та суб’єктів господарювання в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області та подання ними документів обмежується на встановлений термін.

Громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області – на офіційну електронну адресу (dls.ko@dls.gov.ua), а суб’єкти господарювання для подання заяв про видачу висновку про якість ввезених в Україну лікарських засобів – особисто через скриньку та в електронному вигляді на адресу 902_kodi@ukr.net.

У разі нагальної потреби субєкти господарювання мають можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись засобами мобільного, електронного зв’язку та за телефоном 044 275 30 30.

Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!

Будьте здорові!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Щодо зміни графіку роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області

Наступна

Щодо змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 № 152 “Про забезпечення доступності лікарських засобів”