Щодо роз’яснювальної роботи по підключенню до ЕСОЗ

Опубліковано 16.03.2023 о 16:23

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївській області (далі – Служба) інформує, шо 16.03.2023 Службою проведено ZOOM-конференцію з представниками малого підприємництва у сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами. В рамках заходу проведено обговорення щодо наявності/відсутності проблемних питань під час заходів щодо виконання вимог п.31-2 Ліцензійних умов в частині провадження діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами. Доведено алгоритми підключення суб’єктів господарювання до ЕСОЗ з метою забезпечення населення рецептурними лікарськими засобами через Е-рецепти, етапи здійснення заходів, в тому числі, у період воєнного стану на відповідних територіях області. Також учасників конференції ознайомлено із методичними матеріалами, презентаціями, посиланнями на роз’яснення що надавались МОЗ України, НСЗУ, Держлікслужбою.

Служба дякує всім ФОП що долучилися до проведення заходу та беруть активну участь у впровадженні в діяльність цифрових технологій, знаходяться у процесі підключення/підключилися до ЕСОЗ, провели навчання з питань роботи у МІС своїх працівників.

Одночасно пропонуємо звертатись до Служби у разі виникнення проблемних питань в цьому напрямку задля їх узагальнення, обробки та надання у подальшому методичної допомоги та роз’яснень.       

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

До уваги суб’єктів господарювання!

Наступна

Онлайн зустріч :  Е-РЕЦЕПТ у питаннях та відповідях.