Щодо інформування Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області про відходи лікарських засобів

Опубліковано 07.02.2019 о 10:18

Згідно п.6 наказу МОЗ України від 24.04.2015 № 242 «Про затвердження Правил утилізації та знищення лікарських засобів», суб’єкти господарювання, які мають лікарські засоби, що не підлягають подальшому використанню, подають органам державного контролю за місцем провадження діяльності інформацію про передачу таких лікарських засобів на утилізацію або знешкодження. Інформація про передачу лікарських засобів, що не підлягають подальшому використанню, подається в паперовому та електронному вигляді за формою, наведеною у додатку 2 до цих Правил.

Наголошуємо про обов’язкове надання  вищезазначеної інформації на електронну адресу dls.lg@dls.gov.ua, та у паперовому вигляді за адресою: 93011, Луганська область,  м. Рубіжне,  вул. 30 років Перемоги, буд. 6 прим. 5.

Інформацію про суб’єктів, які здійснюють утилізацію та знешкодження можна знайти на  офіційному сайті Міністерства екології та природних ресурсів України посилання: https://www.menr.gov.ua/ у розділі: Діяльність, підрозділ: Дозвільно – ліцензійна діяльність, пункт: Перелік ліцензіатів на провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (завантажити).

Утилізація та знищення неякісних лікарських засобів, до складу яких входять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 03.06.09 № 589 «Про затвердження Порядку провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом» і спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 19.03.99 N 67/59  «Про затвердження Правил проведення утилізації та знищення неякісних  лікарських  засобів,  до  складу  яких входять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Закликаємо не допускати відпуску без рецепта лікарських засобів, що вміщують кодеїн та інші підконтрольні речовини

Наступна

Основні характеристики роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області за 2018 рік