Інформція про опис сигнального покажчика аптечного закладу та його структурного підрозділу

Опубліковано 30.05.2019 о 16:02

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області (надалі – Служба) нагадує, що відповідно до абз. 6 пункту 161 постанови КМУ України від 30.11.2016 № 929 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)»: за бажанням ліцензіат встановлює сигнальний покажчик аптечного закладу та його структурного підрозділу, загальний опис якого затверджується МОЗ.
Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 777 від 10.07.2017 «Про затвердження опису сигнального покажчика аптечного закладу та його структурного підрозділу» (далі – Наказ МОЗ №777), затверджено опис сигнального покажчика аптечного закладу та його структурного підрозділу.

Відповідно до Наказу МОЗ №777:
1. Сигнальний покажчик аптечного закладу та його структурного підрозділу є відмітним символом, що вказує на належність аптечного закладу та його структурного підрозділу до закладів охорони здоров’я України і не є рекламою.
2. Сигнальний покажчик розміщується на фасаді будівлі, де розташовуються аптечний заклад та його структурний підрозділ, перпендикулярно до стіни, до якої він кріпиться, і повинен мати освітлення у темний час доби.
3. Сигнальний покажчик – рівносторонній хрест зеленого кольору, у центрі якого розміщено зображення чаші зі змією, яка її обвиває, білого кольору.
4. Габаритні розміри зовнішнього сигнального покажчика повинні бути не менше 400 мм.

 

Офіційний лист

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

До уваги суб’єктів господарювання – зареєстрованим в установленому законодавством порядку юридичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які провадять господарську діяльність, пов’язану зі зберіганням, транспортуванням, реалізацією лікарських засобів, фізичним особам - підприємцям, які провадять зазначені види діяльності

Наступна

Про забезпечення дотримання визначених виробником нормативних умов зберігання лікарських засобів в аптечних закладах та лікувально – профілактичних установах