Інформція про опис сигнального покажчика аптечного закладу та його структурного підрозділу

Опубліковано 30.05.2019 о 16:02

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області (надалі – Служба) нагадує, що відповідно до абз. 6 пункту 161 постанови КМУ України від 30.11.2016 № 929 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)»: за бажанням ліцензіат встановлює сигнальний покажчик аптечного закладу та його структурного підрозділу, загальний опис якого затверджується МОЗ.
Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 777 від 10.07.2017 «Про затвердження опису сигнального покажчика аптечного закладу та його структурного підрозділу» (далі – Наказ МОЗ №777), затверджено опис сигнального покажчика аптечного закладу та його структурного підрозділу.

Відповідно до Наказу МОЗ №777:
1. Сигнальний покажчик аптечного закладу та його структурного підрозділу є відмітним символом, що вказує на належність аптечного закладу та його структурного підрозділу до закладів охорони здоров’я України і не є рекламою.
2. Сигнальний покажчик розміщується на фасаді будівлі, де розташовуються аптечний заклад та його структурний підрозділ, перпендикулярно до стіни, до якої він кріпиться, і повинен мати освітлення у темний час доби.
3. Сигнальний покажчик – рівносторонній хрест зеленого кольору, у центрі якого розміщено зображення чаші зі змією, яка її обвиває, білого кольору.
4. Габаритні розміри зовнішнього сигнального покажчика повинні бути не менше 400 мм.

 

Офіційний лист

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

До уваги суб’єктів господарювання – зареєстрованим в установленому законодавством порядку юридичних осіб незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які провадять господарську діяльність, пов’язану зі зберіганням, транспортуванням, реалізацією лікарських засобів, фізичним особам - підприємцям, які провадять зазначені види діяльності

Наступна

Про забезпечення дотримання визначених виробником нормативних умов зберігання лікарських засобів в аптечних закладах та лікувально – профілактичних установах