Проведено гостьову лекцію на тему «Вимоги до медичних виробів та супровідних документів до них».

Опубліковано 31.03.2026 о 16:03

31 березня 2026 року начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області Наталією АНДРІЄНКО проведено для здобувачів освіти ОПП «Фармація» Фахового медико – фармацевтичного коледжу ПДМУ проведено гостьову лекцію на тему «Вимоги до медичних виробів та супровідних документів до них».

Під час лекції здобувачів ознайомлено з видами та класами медичних виробів; основними вимогами до медичних виробів відповідно до Технічних регламентів та документами, що підтверджують відповідність медичних виробів Технічним регламентам.

З акцентовано увагу щодо порядку введення медичних виробів в обіг/або в експлуатацію та умовами розповсюдження медичних виробів

Print button Версія для друку

Попередня

Щодо контролю за обігом препаратів групи похідних морфінану, зокрема, із міжнародною непатентованою назвою «налбуфін»