Про участь у засіданні колегії Департаменту охорони здоровʼя та реабілітації обласної військової адміністрації

Опубліковано 01.09.2025 о 10:58

✅ 29.08. начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області Ірина Власюк прийняла участь у засіданні колегії Департаменту охорони здоровʼя та реабілітації обласної військової адміністрації.

Перша заступниця Начальника Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Заболотна подякувала усім медикам Вінниччини за щоденну титанічну працю, за кожне врятоване життя, професійність і стійкість. А також висловила подяку
Міністерству охорони здоров’я України за підтримку та розвитку наших медзакладів.

В порядку денному звіт про роботу медичної галузі за перше півріччя 2025 року доповіла Директорка департаменту охорони здоровʼя та реабілітації Ольга Задорожна.

Під час зустрічі розглянули низку важливих питань:

🔹 48 ЦПМСД уже надають розширені послуги ветеранам, працюють ветеранські простори та програми зубопротезування.
🔹 У лікарнях області з’явилися нові МРТ, КТ та інше обладнання на суму понад 140 млн грн.
🔹 Відкрито нові відділення: інфекційне, психіатричне, хірургічне, центри психічного здоров’я.
🔹 Розбудовується реабілітаційна мережа для ветеранів та цивільних.
🔹 Вперше запроваджено електронний розподіл інтернів та програми підтримки молодих лікарів.

«Попри всі виклики війни, ми зберігаємо стабільність системи охорони здоров’я, розвиваємо нові напрямки та створюємо умови, щоб медицина Вінниччини була сучасною, доступною і пацієнтоорієнтованою», – наголосила Ольга Задорожна.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

29 серпня — це день тиші й болю

Наступна

Щодо проведення інформаційно-консультативної роботи в аптечних закладах