результати здійснення Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області державного ринкового нагляду у 1 півріччі 2021 року
Опубліковано 26.08.2021 о 12:07Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області інформує про результати здійснення державного ринкового нагляду у 1 півріччі 2021 року:
Перевірено 21 суб’єкт господарювання (далі – СГ), з них:
- СГ, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами – 3;
- лікувально – профілактичний заклад – 5;
- СГ, які здійснюють медичну практику з наданням офтальмологічних послуг – 1;
- СГ, які здійснюють медичну практику з наданням стоматологічних послуг – 8;
- СГ, які здійснюють медичну практику (медичні центри) – 4;
За результатами проведених перевірок:
- прийнято 12 Рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів про тимчасове вилучення продукції з обігу до приведення її у відповідність до вимог законодавства.
Звертаємо увагу усіх учасників ринку медичних виробів на необхідність неухильного дотримання вимог Технічних регламентів щодо медичних виробів.
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.