Співпраця

Опубліковано 01.07.2026 о 14:51

Слідчий відділ Івано-Франківського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області під час здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення в приміщенні Товариства з обмеженою відповідальністю медичного спрямування під час проведеного обшуку вилучив ряд медичної документації в оригіналах, яка містила інформацію щодо обліку та відпуску наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Для огляду та дослідження зазначеної вилученої медичної документації було залучено головного спеціаліста Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області. В ході проведення заходу в межах компетенції виявлено порушення щодо обліку та порядку відпуску лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини та складено довідку.

Print button Версія для друку

Попередня

Перелік суб'єктів господарювання, які здійснюють відпуск інсулінів на території Івано-Франківської області станом на 01.07.2026 року.

Наступна

МОЗ оновлено правила післядипломної освіти медичних і фармацевтичних працівників