УВАГА!!! Змінено графік роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області

Опубліковано 16.03.2022 о 14:56

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ.

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  та Постанови від 23.02.2022 № 229 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 № 677», якими до 31.05.2022 встановлено карантин, повідомляємо про наступне:

– прийом громадян та суб’єктів господарювання в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області обмежується;

– суб’єктам господарювання за можливості відкласти звернення до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Дніпропетровській області до 01.06.2022 та без крайньої необхідності не надсилати паперові примірники документів, але бути готовими надати оригінали документів після завершення карантину.

Необхідні для реєстрації документи надсилати в електронному вигляді на адресу dls.dp@dls.gov.ua виключно у форматах .pdf або .tif. У зворотньому листі Вам буде повідомлено реєстраційний номер Вашого листа.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба розпочинає контроль за встановленням цін на лікарські засоби вітчизняного виробництва

Наступна

УВАГА!!! Перелік аптек Дніпропетровської області, які реалізують на даний час інсуліни