Участь у нараді щодо створення аптек в медичних закладах області

Опубліковано 27.03.2025 о 15:18
25 березня, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області Інна Фомічева прийняла участь у нараді з керівниками закладів охорони здоров’я області при Чернівецькій ОВА, щодо організаційних питань створення аптек в закладах охорони здоров’я.
Відповідно до ініціативи, аптеки функціонуватимуть як структурні підрозділи державних і комунальних медичних закладів. Це дозволить знизити вартість лікарських засобів як для стаціонарного лікування пацієнтів, так і для громадян, які купують медикаменти самостійно.
Під час зустрічі присутнім надано роз’яснення щодо вимог до аптечних закладів, відповідно до чинних Ліцензійних умов, та порядку отримання ліцензії на роздрібну торгівлю лікарськими засобами.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Перелік аптечних закладів, що здійснюють відпуск інсуліну на території Чернівецької області станом на 26.03.2025

Наступна

Засідання робочої групи з протидії фальсифікації лікарських засобів