Щодо зміни графіку роботи Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області
Опубліковано 02.03.2021 о 09:59Карантин продовжено до 30 квітня 2021 р відповідно до постанов КМУ від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та від 17.02.2021 № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області продовжує працювати в умовах карантину.
Нагадуємо, що громадяни можуть звернутись до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Київській області – на офіційну електронну адресу (dls.ko@dls.gov.ua), а суб’єкти господарювання для подання заяв про видачу висновку про якість ввезених в Україну лікарських засобів – особисто через скриньку та в електронному вигляді на адресу 902_kodi@ukr.net.
У разі нагальної потреби суб’єкти господарювання мають можливість вирішити більшість питань без особистих візитів, скориставшись засобами мобільного, електронного зв’язку та за телефоном 044 363 06 50.
Звертаємо увагу: обробка паперових звернень може проводитись в терміни довші, ніж зазвичай!
Будьте здорові!
If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.