Інформаційно – консультативний візит у Тернопільську обласну комунальну міжлікарняну аптеку №126

Опубліковано 23.10.2024 о 09:13

Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Тарас ПРОНІВ разом з працівниками Лабораторії з лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Марією ТКАЧ та Марією СТЕЦЮК провели інформаційно – консультативний візит у Тернопільську обласну комунальну міжлікарняну аптеку №126, яка здійснює діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в аптеці.

Під час проведення візиту було обговорено ряд виробничих та проблемних питань, оглянуто упорядкування та обладнання приміщень для екстемпорального виготовлення лікарських засобів.

У Тернопільській обласній міжлікарняній аптеці №126 працюють 2 відділи: готових лікарських форм та виробничо-рецептурний відділи.
Безпосередньо виготовлені ліки в аптеці замовляють лікарні Тернопільщини, міста Трускавця, міста Хмельницького та Вінниці.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Працівники Лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області взяли участь та успішно пройшли 19-й раунд Програми професійного тестування лабораторій з контролю якості лікарських засобів

Наступна

Робоча зустріч начальника служби та Голови організації «Спілки захисту прав людей з інвалідністю Тернопільщини «Віримо у себе».