09 грудня 2021 року начальник та головний спеціаліст-юрисконсульт Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області провели семінар-навчання з нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією на тему: «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів»

Опубліковано 09.12.2021 о 09:26

9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією, проголошений Резолюцією Генеральної асамблеї ООН. У цей день 2003 року у мексиканському м. Меріда відбулась конференція, на якій була підписана Конвенція ООН проти корупції. Цей міжнародний договір передбачає заходи із запобігання корупції, схвалити відповідні закони і заснувати спеціальні органи для боротьби з цим явищем. Україна ратифікувала конвенцію 18 жовтня 2006 року.

З нагоди відзначення 9 грудня Міжнародного дня боротьби з корупцією та з метою виконання заходів, передбачених Планом антикорупційних заходів  Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області на 2021 рік, а саме підвищення рівня знань антикорупційного законодавства працівників відбувся семінар-навчання на тему: «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».

Семінар-навчання з працівниками Держлікслужби у Чернівецькій області провели начальник та головний спеціаліст-юрисконсульт .

В ході семінару-навчання начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області Фомічева Інна Василівна  висвітлила питання щодо засобів врегулювання, алгоритму дій у разі настання конфлікту інтересів та відповідальності за порушення вимог законодавства в сфері запобігання корупції.

Окремо начальник  зупинилася на загальних вимогах до етичної поведінки осіб, дотриманні політичної нейтральності, неупередженості, компетентності і ефективності під час здійснення працівниками своїх функціональних обов’язків. Фомічева Інна Василівна наголосила, що: «Тема конфлікту актуальна та дуже важлива, адже кожен працівник повинен не лише встановити наявність у нього конфлікту інтересів, а й здійснити всі необхідні заходи для його врегулювання».

Головний спеціаліст-юрисконсульт Пшеничко Галина Вікторівна роз’яснила значення термінів «потенційний конфлікт інтересів», «приватний інтерес» та «реальний конфлікт інтересів», визначила обов’язки та відповідальність сторін, а також ознайомив з алгоритмом дій в разі виникнення конфлікту інтересів. Присутнім на семінарі було запропоновано вирішення ситуаційних завдань щодо врегулювання конфлікту інтересів.

Учасники семінару-навчання мали змогу обмінятися думками та обговорити конкретні приклади виникнення конфлікту інтересів.

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

08 грудня 2021 року Державна служба з лікарських засобів у Чернівецькій області взяла участь в онлайн-вебінарі на тему: «40 хвилин запитань до НАЗК»

Наступна

Cекторальний план державного ринкового нагляду на 2022 рік