12.01.2024 відбувся візит представників територіального відділення ДП «ДЕЦ МОЗ України» до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області

Опубліковано 15.01.2024 о 12:56

12.01.2024 відбувся візит представників територіального відділення ДП «ДЕЦ МОЗ України» до Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Харківській області. На зустрічі обговорювались питання:

  1. Система фармаконагляду в Україні.
  2. Інформація про наказ МОЗ України від 27.12.2006 № 898 «Про затвердження Порядку здійснення фармаконагляду» (із змінами).
  3. Алгоритм надання інформації по побічним реакціям та/або відсутності ефективності лікарських засобів та випадки несприятливих подій після імунізації (НППІ) через систему АІСФ/PAIS.

        Керівник Служби ознайомив присутніх з порядком опрацювання скарг громадян щодо побічної дії лікарських засобів та про надання скаржнику роз’яснення щодо можливості заповнення картки-повідомлення про побічну реакцію лікарського засобу, вакцини, туберкуліну безпосередньо на сайті Державного експертного центру МОЗ України.

         У свою чергу представники регіонального відділення повідомили про роботу яка проводиться з лікувально-профілактичними закладами щодо заповнення та надання ними інформації про побічну чи несприятливу дію лікарського засобу, вакцини, туберкуліну.

         Обговорювалось питання взаємодії територіальних органів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками з представниками Центру з питань фармаконагляду в адміністративно-територіальних одиницях та терміни подання усіх отриманих карт-повідомлень у відповідності до наказу МОЗ України «Про затвердження порядку здійснення фармаконагляду».

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Щодо дотримання вимог до оформлення інструкції для медичного застосування лікарського засобу, яка вкладається у вторинну упаковку лікарського засобу

Наступна

Щодо знищення та утилізацію товарів (предметів) гуманітарної допомоги юридичними особами