15 травня 2018 р. відбудеться науково-методичний семінар за результатами 13-го раунду Програми професійного тестування лабораторій з контролю якості лікарських засобів, що проводить ДП "Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів"

Опубліковано 25.04.2018 о 00:00


 

 

Для участі у семінарі запрошуються учасники 14-го раунду Програми професійного тестування а також особи, які цікавляться питаннями підвищення якості контролю лікарських засобів.

 

В програмі семінару:

звіт організатора за результатами тестування лабораторій у 14-му раунді Програми професійного тестування;

– виступи провідних фахівців фармацевтичної галузі стосовно фармакопейних вимог та вимог належної лабораторної практики контролю якості лікарських засобів.

 

Учасники семінару отримають сертифікат учасника.

Адреса: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, Прем’єр Готель «Русь», початок о 10.00.

Заявка на участь у семінарі за посиланням: sphu.org.

Термін подачі заявок — до 05.05.2018.

Довідка: тел./факс: (057) 3152255, 3151549 або email: ppt.phukr@gmail.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Оголошення! "13" квітня 2018 року о 15.00 відбудеться засідання робочої групи з питань оцінки результатів інспектувань виробництв лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики.

Наступна

Розпорядження Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками про зупинення дії дозволу Держлікслужби на ввезення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на територію України