Закликаємо суб’єктів  господарювання створювати мобільні аптечні пункти на території Запорізької області, адже пам’ятаємо – фармацевтичний бізнес має велику соціальну складову!

Опубліковано 19.07.2024 о 12:25

18-19.07.2024 в службі проведено наради з представниками СГД з роздрібної торгівлі лікарськими засобами з питань впровадження пп.17, 18 ,20 Розпорядження КМУ від 25.06.2024 № 583-р.

Начальник служби Алла АНДРУЩЕНКО довела до відома присутніх вимоги урядового розпорядження, які стосуються закладів охорони здоров’я (аптечні склади, аптеки), а саме:

1) формування в закладах охорони здоров’я місячного резерву лікарських засобів та виробів медичного призначення, підкресливши важливість особливої уваги на гормональні, седативні, знеболюючі, кровоспинні, серцево-судинні препарати, лікарські засоби за програмою «Доступні ліки» ;

2) відкриття (запуск) мобільних аптечних пунктів на території Запорізької області, запевнивши аптечні мережі в наданні Службою консультаційної допомоги з цього питання.

Також темами обговорення стали: доступність аптечних закладів для маломобільних груп населення, підтримання температурних умов зберігання лікарських засобів при триваючій спеці.

Представники фармацевтичних компаній активно висловлювали свої думки та ділились досвідом щодо проблемних питань, зокрема при забезпеченні сільського населення ліками через ФАПи.

По завершенні зустрічі керівниця служби резюмувала:

МАП – ефективний та актуальний, законодавчо-дозволений інструмент поліпшення доступу населення до ліків у сільській місцевості та регіонах, що постраждали від збройної агресії Росії, завдяки оперативності й доступності мобільних аптечних пунктів жителі громад можуть безперешкодно отримати доступ до ліків.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Адреси та графіки роботи аптечних закладів Запорізької області (крім ТОТ) станом на 17.07.2024

Наступна

ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ: як запорізькі аптеки долають виклики.