"17" січня 2017 року о 15.00 відбудеться засідання робочої групи з питань оцінки результатів інспектувань виробництв лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики.

Опубліковано 11.01.2017 о 00:00


«17» січня 2017 року о 15.00 відбудеться засідання робочої групи з питань оцінки результатів інспектувань виробництв лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики.

Під час засідання будуть розглядатися звіти за результатами інспектувань на відповідність умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики виробничих дільниць:

         «ХЕМОФАРМ АД» (Вршац);

         «ХЕМОФАРМ АД» (Шабац);

         «Аурохем Фармасьютікелс (Індія) Пвт.Лтд.»;

         Сімпекс Фарма Пвт. Лтд.“;

 

Місце проведення засідання: м. Київ, проспект Перемоги, 120 к. 25.

 

Заявник та/або виробник, та/або їх представник може брати участь у засіданні, якщо таке бажання зазначене в повідомленні, та при наявності довіреності на право представляти інтереси компанії у Держлікслужбі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Імпортерам лікарських засобів

Наступна

Філія "Державний навчальний центр з GMP/GDP" державного підприємства "Український фармацевтичний інститут якості" Держлікслужби повідомляє, що 14 березня відбудеться семінар-тренінг на тему "Огляд основних змін нормативної документації та підходів до валідації відповідно до вимог Стандарту МОЗ України 42-4.0:2016 та Стандарту 42-3.5:2016".