Керівникам медичних закладів Кіровоградської області щодо повідомлення про нещасний випадок, що стався в наслідок споживання (користування) медичними виробами

Опубліковано 13.03.2023 о 12:43

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області  інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. № 1069 « Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками визначено органом державного ринкового нагляду за медичними виробами, легалізованими за процедурою оцінки відповідності вимогам технічних регламентів у редакції 2013р.

Згідно Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270, лікувально–профілактичні заклади, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок нещасних випадків, протягом доби надсилають письмове повідомлення за встановленою формою (додаток 1 Порядку).

Нагадуємо про необхідність надання медичними закладами повідомлень про кожний нещасний випадок, що стався внаслідок споживання (користування) медичними виробами, медичними виробами для діагностики in vitro та медичними виробами, які імплантують до територіального органу Держлікслужби.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Інформація щодо здійснення ринкового нагляду Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області за 2022 рік

Наступна

Керівникам та Уповноваженим особам аптечних закладів Кіровоградської області