Керівникам медичних закладів Кіровоградської області

Опубліковано 28.11.2023 о 10:36

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області  інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. № 1069 « Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд» Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками визначено органом державного ринкового нагляду за медичними виробами, легалізованими за процедурою оцінки відповідності вимогам технічних регламентів у редакції 2013 р.

Згідно Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270, лікувально–профілактичні заклади, до яких звернулися або були доставлені потерпілі внаслідок нещасних випадків, протягом доби надсилають письмове повідомлення за встановленою формою (додаток 1 Порядку).

Нагадуємо про необхідність надання медичними закладами повідомлень про кожний нещасний випадок, що стався внаслідок споживання (користування) медичними виробами, медичними виробами для діагностики in vitro та медичними виробами, які імплантують до територіального органу Держлікслужби.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Керівникам та уповноваженим особам аптечних закладів Кіровоградської області

Наступна

Про обов'язок ліцензіата повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних, зазначених у заяві, документах та відомостях, що додавались до заяви про отримання ліцензії