Про ліквідацію ліцензіатом місця провадження господарської діяльності та анулювання ліцензії

Опубліковано 15.05.2023 о 11:55

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області  нагадує  керівникам          суб´єктів господарювання, що на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України   від 30.11.2016 № 929 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів ( крім активних фармацевтичних інгредієнтів)»

П. 14 «У разі ліквідації (припинення) ліцензіатом місця провадження господарської діяльності, за яким провадилася діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами згідно з отриманою ліцензією, такий ліцензіат зобов’язаний протягом десяти робочих днів з дня ліквідації такого місця провадження господарської діяльності подати до органу ліцензування заяву, яка оформлюється за формою згідно з додатком 15» (додається).

П. 16 «У разі наміру ліцензіата звузити провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню на певну частину або анулювати ліцензію він подає до органу ліцензування відповідну заяву за формою, встановленою в додатках 15-17 відповідно».

Прийом заяв здійснюється органом ліцензування за адресою: Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, пр-т Перемоги, 120-А, м. Київ, 03115.

 

ЗАЯВА про анулювання або часткове анулювання ліцензії/звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Про внесення змін до Ліцензійних умов

Наступна

Про відновлення роботи аптечних закладів на деокупованих територіях