Увага! З 13 липня 2022 року право на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами здійснюється на загальних підставах

Опубліковано 18.07.2022 о 14:31

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Кіровоградській області інформує, що з 13 липня 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 7 липня 2022 р. № 778 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314».

Відповідно до зазначених змін, з 13 липня 2022 року право на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами здійснюється на загальних підставах.

Зокрема, право на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами набувається суб’єктами господарювання шляхом отримання ліцензій у порядку, встановленому законами України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про лікарські засоби», з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від  30.11.2016 № 929 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)».

Змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2022 р. № 314 також установлено, що подані до дня набрання чинності цією постановою суб’єктами господарювання декларації про провадження видів господарської діяльності, є дійсними протягом шести місяців з дня набрання чинності цією постановою.

Протягом зазначеного строку суб’єкти господарювання для подальшого провадження такої діяльності повинні отримати відповідні ліцензії у порядку, строки та на умовах, що передбачені законодавством.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Керівникам та уповноваженим особам аптечних та лікувально- профілактичних закладів області

Наступна

Керівникам суб´єктів господарювання , які здійснюють діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової або роздрібної торгівлі лікарськими засобами на території Кіровоградської області