Відбувся організаційно – методичний семінар з уповноваженими особами суб'єктів господарювання

Опубліковано 09.02.2015 о 00:00

09.02.2015 р. відбувся організаційно – методичний семінар із уповноваженими особами суб’єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та лікувально – профілактичних закладів Волинської області на тему: «Актуальні питання проведення вхідного контролю якості лікарських засобів. Роль Уповноваженої особи в системі контролю якості лікарських засобів».

Начальник Державної служби з лікарських засобів у Волинській області Валентин Колотуха наголосив, що у зв’язку із мораторієм на проведення перевірок суб’єктів  господарювання на сьогоднішній день обмежена основна з функцій Служби – перевірка якості лікарських засобів у місцях їх реалізації та використання. У зв’язку з чим, відповідальність за якість препаратів лягає на уповноважених осіб аптечних закладів та лікувальних установ. Крім того ознайомив присутніх з наказом МОЗ України № 990, яким вносяться зміни до Ліцензійних умов та іншими проектами нормативно – правових актів.

Заступник начальника служби Ірина Вараніцька звернула увагу на актуальні питання проведення вхідного контролю якості лікарських засобів.

Завідувач сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Тетяна Бойко розповіла про обов’язки уповноваженої особи в частині організації проведення вхідного контролю якості лікарських засобів в аптеках та інші питання згідно вимог Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі, затвердженого наказом МОЗ України від 29.09.2014р. № 677.

Головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Оксана Тиндик нагадала вимоги наказу МОЗ України від 16.12.2003 р. № 584 «Про затвердження Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах» щодо роботи уповноваженої особи у лікувально – профілактичних закладах. Доповідач Володимир Юхимчук довів до відома слухачів семінару зміни до Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України, регламентовані наказом МОЗ України від 12.12.2014 р № 954

 

 

         В ході обговорення виступів посадові особи Служби відповіли на запитання суб’єктів господарювання.

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Керівництво Служби взяло участь у селекторній нараді МОЗ України

Наступна

"Запровадження нових сервісів у роботі Держлікслужби спростило отримання ліцензій для відкриття аптек", - Михайло Пасічник