Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у семінарі на тему "Ділова досконалість – основа конкурентоспроможності та сталого розвитку компаній і економіки"

Опубліковано 15.01.2018 о 00:00

 

12 січня 2018 року за сприяння Голови Держлікслужби Наталії Гудзь в рамках виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбувся семінар на тему «Ділова досконалість – основа конкурентоспроможності та сталого розвитку компаній і економіки».

В якості слухачів у заході взяли участь: керівництво Держлікслужби, посадовці структурних підрозділів центрального апарату, начальники та рядові спеціалісти територіальних органів Держлікслужби.

Очільник Держлікслужби Наталія Гудзь, відкриваючи семінар, наголосила на життєвій необхідності впровадження системи управління якості та її невпинному вдосконаленні задля забезпечення ефективності розвитку фармацевтичної галузі та покращення роботи органів, які здійснюють контроль за нею. Також повідомила про досягнення та завоювання державного регулятора у даній сфері, а саме набуття у 2011 році членства Держлікслужби в PIC/S.

У ході проведення семінару президентом Української асоціації досконалості та якості Петром Калитою було висвітлено ряд актуальних проблем, зокрема: незадовільний фактичний стан справ системи менеджменту в органах виконавчої влади України, неквапливий перехід України від культури дефіцитної економіки до культури насиченої економіки, аспекти ділової досконалості підприємств, установ та організації та критерії ділової культури в сучасній Європі, питання конкурентоспроможності та її залежності від «бізнес клімату» і ділової досконалості тощо.

За результами проведеного заходу учасники підтримали Резолюцію 10-го Всеукраїнського з’їзду якості від 26.05.2017 в частині організаційної досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку підприємств, організацій і установ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

З 1 січня 2018 року, членами PIC/S стали регуляторні органи Ірану, Туреччини та Мексики

Наступна

Вітання Голови Держлікслужби до Дня Соборності України