Готуються зміни до наказу МОЗ № 1130

Опубліковано 20.02.2017 о 00:00

16 лютого відбулась робоча зустріч Голови Держлікслужби Наталії Гудзь з менеджментом компанії «Тева Україна». У ході зустрічі обговорювались процедурні питання, пов’язані з видачею висновків щодо підтвердження відповідності вимогам Належної виробничої практики.

Наталя Гудзь звернула увагу на важливості постійного підвищення кваліфікаційного рівня співробітників фармацевтичних компаній, особливо з підрозділів, які відповідають за якість фармацевтичної продукції. Адже низки питань можна було б уникнути, якби відповідальні особи більш ретельно готували пакети документів. В той же час фахівці Держлікслужби завжди готові надавати компетентну консультативну допомогу з означеного кола питань.

Голова Держліклужби також повідомила, що наразі розпочата робота зі зміни наказу МОЗ № 1130 від 27.12.2012, яким затверджений Порядок проведення підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики. Найближчим часом проект змін буде винесений для публічного обговорення для кого обов’язково мають долучитись усі зацікавлені сторони.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Наталя Гудзь: "Рівні умови для усіх суб'єктів господарювання та суворе дотримання затверджених стандартів якості в Україні"

Наступна

Наталя Гудзь: "Спрощення вимог для ведення аптечного бізнесу можливе за умови виконання додаткових зобов'язань із якості"