Держлікслужба: діяльність за минулий тиждень

Опубліковано 20.06.2022 о 14:00

З метою безперебійного забезпечення громадян України лікарськими засобами на час оголошення воєнного стану за період з 13 по 17 червня 2022 року здійснено:

В рамках здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, Порядок якого затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2005 № 902, та імунобіологічних препаратів, Порядок якого затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01.10.2014 № 698:

– видано 564 висновки про якість ввезених лікарських засобів та про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів;

– опрацьовано 5 термінових повідомлень стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів, що надійшли від міжнародних організацій та національних регуляторних органів у сфері контролю якості лікарських засобів. Інформацію розміщено на офіційному вебсайті Держлікслужби в розділі “Контроль якості лікарських засобів. Інформація щодо якості лікарських засобів від міжнародних організацій та національних регуляторних органів”.

У період з 13.06.2022 по 17.06.2022 Держлікслужбою видано 16 дозволів на ввезення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Розглянуто 16 заяв суб’єктів господарювання на отримання ліцензій,  анулювання ліцензій на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів з яких, видано 10 ліцензії на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, 1 ліцензія анульована та 5 заяв залишено без розгляду. 

З детальною інформацією  можна ознайомитися за посиланням: 

https://www.dls.gov.ua/protocols_list_1/протокол-засідання-робочої-групи-від-187/

15 червня 2022 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). За результатами розгляду повідомлень про зміни даних, зазначених у заяві та документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), заяв про анулювання або часткове анулювання ліцензії/звуження провадження виду господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового), про отримання ліцензії на провадження/розширення господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового) прийнято рішення:

– Внести зміни у додатки до ліцензій на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), у зв’язку зі зміною та доповненням переліку лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату, 4 суб’єктам господарювання;

– Внести зміни до Ліцензійного реєстру з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), у зв’язку з припиненням діяльності з виробництва лікарських засобів за певним місцем провадження, 2 суб’єктам господарювання;

– Залишити без розгляду заяву про отримання ліцензії на провадження/розширення господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового), 1 суб’єкта господарювання.

Повну інформацію про прийняті Держлікслужбою рішення розміщено на сайті у розділі Виробництво та імпорт лікарських засобів”.

Напередодні, 14 червня 2022 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). Видано ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами – 3 суб’єктам господарювання, розширено господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами – 27 суб’єктам господарювання, 7 – тимчасово зупинені ліцензії, для 4 суб’єктів господарювання анульовано ліцензії, 26 – частково анульовані ліцензії.

Повну інформацію про прийняті Держлікслужбою рішення розміщено на сайті у розділі “Оптова, роздрібна торгівля лікарськими засобами”.

Працюємо. Вистоїмо. Переможемо!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Держлікслужба інформує щодо електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами

Наступна

Засідання Європейської комісії з фармакопеї