Держлікслужба: діяльність за минулий тиждень

Опубліковано 27.06.2022 о 14:00

З метою безперебійного забезпечення громадян України лікарськими засобами на час оголошення воєнного стану за період з 20 по 24 червня 2022 року здійснено:

В рамках здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, Порядок якого затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2005 № 902, та імунобіологічних препаратів, Порядок якого затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01.10.2014 № 698:

– видано 547 висновків про якість ввезених лікарських засобів та про відповідність медичного імунобіологічного препарату вимогам державних і міжнародних стандартів;

– опрацьовано 5 термінових повідомлень стосовно виявлення фальсифікованих лікарських засобів, що надійшли від міжнародних організацій та національних регуляторних органів у сфері контролю якості лікарських засобів. Інформацію розміщено на офіційному вебсайті Держлікслужби в розділі “Контроль якості лікарських засобів. Інформація щодо якості лікарських засобів від міжнародних організацій та національних регуляторних органів”.

У період з 20.06.2022 по 24.06.2022 Держлікслужбою видано 77 дозволів на ввезення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Розглянуто 7 заяв суб’єктів господарювання на отримання ліцензій,  анулювання ліцензій на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів з яких, видано 3 ліцензії на право здійснення господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та 4 заяви залишено без розгляду.

З детальною інформацією  можна ознайомитися за посиланням:  https://www.dls.gov.ua/protocols_list_1/протокол-засідання-робочої-групи-від-188/ 

23 червня 2022 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). За результатами розгляду повідомлень про зміни даних, зазначених у заяві та документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), заяви про отримання ліцензії на провадження/розширення господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), повідомлень про зміни даних, зазначених у заяві та документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового) прийнято рішення:

– Внести зміни у додатки до ліцензій на провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), у зв’язку зі зміною, доповненням переліку лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату та зміною уповноважених осіб, 8 суб’єктам господарювання;

– Залишити без розгляду заяву про отримання ліцензії на провадження/розширення господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), 1 суб’єкт господарювання;

– Внести зміни у додаток до ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів (промислового), у зв’язку зі зміною особливих умов провадження діяльності, для 1 суб’єкта господарювання.

Повну інформацію про прийняті Держлікслужбою рішення розміщено на сайті у розділі Виробництво та імпорт лікарських засобів”.

21 червня 2022 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань ліцензування виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів). Видано ліцензії на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами – 3 суб’єктам господарювання, розширено господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами – 23 суб’єктам господарювання, 25 суб’єктам господарювання тимчасово зупинені ліцензії, для 4 суб’єктів господарювання анульовано ліцензії, 19 субєктам – частково анульовані ліцензії.

Повну інформацію про прийняті Держлікслужбою рішення розміщено на сайті у розділі “Оптова, роздрібна торгівля лікарськими засобами”. 

Бережіть себе та своїх рідних! Віримо у Перемогу!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Україна – кандидат на вступ до Європейського Союзу

Наступна

Друга зустріч робочої групи з технологій виявлення Механізму держав-членів ВООЗ щодо субстандартних/фальсифікованих лікарських засобів і медичних виробів