Держлікслужба посіла 8 місце та ввійшла у Топ-50 найефективніших антикорупційних уповноважених серед державних органів України

Опубліковано 20.01.2021 о 09:29

Національним агентством з питань запобігання корупції підготовлено аналітичний огляд «Ефективність державних антикорупційних уповноважених», який ґрунтується на результатах оцінювання 146 центральних органів виконавчої влади.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками посіла 8 місце та ввійшла у Топ-50 найефективних антикорупційних уповноважених серед державних органів та органів місцевого самоврядування.

Оцінювання здійснювалось за 47 індикаторами щодо функціонала антикорупційних уповноважених.

Оновленою концептуальною метою оцінювання антикорупційних уповноважених стало його спрямування на розвиток їх ефективності. Тому критерії оцінювання були побудовані так, щоб виявити недостатньо розвинуті напрями діяльності антикорупційних уповноважених і акцентувати потребу посилення ефективності діяльності.

Така висока оцінка нашої діяльності, спрямованої на запобігання корупційним діям, демонструє прагнення Держлікслужби бути відкритим та ефективним органом влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Вітання Голови Держлікслужби з новорічними святами

Наступна

В Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками розпочато процес підготовки Антикорупційної програми Держлікслужби на 2021-2023 роки.