Держлікслужба України не допустить дестабілізації роботи

Опубліковано 04.12.2014 о 00:00

З метою спекуляцій та дискредитації діяльності Держлікслужби України деякими засобами масової інформації та громадськими організаціями тиражується неправдива інформація, яка несе провокативний характер і побудована на голослівних заявах.

Так, за інформацією, використаною низкою інтернет-ЗМІ, на Держлікслужбу України чиниться грубий тиск. «Представники таких громадських організацій, як "Українська координаційна рада", "Громадський контроль ", рух "Еко-патріот" і "Асоціація з захисту прав пацієнтів", – оголосили Держлікслужбі війну», — йдеться в розтиражованій інтернет-ЗМІ інформації. Більше того, голова ГО «Еко-патріот» Андрій Гаджаман прямо погрожує фізичною розправою. Цитуємо: «Ми готові, якщо нічого не допоможе, просто спалити будівлю на проспекті Перемоги, 120 (там  знаходиться Держлікслужба України)».

У зв’язку з надходженням погроз, що несуть небезпеку життю та здоров’ю працівників Держлікслужби України та призводять до дестабілізації роботи державного органу, Держлікслужба України звернулася із заявою до правоохоронних органів стосовно недопущення протизаконних дій та проведення перевірки фактів, що містяться в публікаціях інтернет-ЗМІ.

Держлікслужба України заявляє, що тиск лобістів, які під патріотичними гаслами, відпрацьовують чиєсь замовлення, жодним чином не впливає на прийняття нею рішень.

 

Прес-служба Держлікслужби України

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Верховна Рада України призначила Олександра Квіташвілі Міністром охорони здоров'я України

Наступна

Новий Порядок контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі