Держлікслужбою України затверджено план перевірок суб'єктів господарювання на перший квартал 2015 року

Опубліковано 22.12.2014 о 00:00

Держлікслужба України затвердила план перевірок додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів у процесі їх виробництва (в умовах аптек), зберігання, реалізації, медичного застосування та ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва (в умовах аптек), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами на І квартал 2015 року.

  Зокрема, заплановано провести 418 перевірок з дотримання ліцензійних умов суб’єктами господарювання та 1082 перевірок з додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів, що вдвічі менше у порівнянні з відповідним періодом минулого року (відповідно 849 та 2375 перевірок). Оптимізовано підхід до організації проведення перевірок: одночасно проводитимуться перевірки з дотримання ліцензійних умов та перевірки щодо якості лікарських засобів. Це зменшить час який суб’єкт господарювання витрачає на спілкування з контролюючими органами.

  Окрім того, тепер у планах перевірок зазначаються конкретні дати початку перевірки, тоді як в попередніх планах було вказано лише період протягом якого така перевірка буде здійснена. Цей крок забезпечить прозорість у діяльності контролюючих органів та сприятиме підготовці суб’єкта господарювання до перевірки – коригуванні планів до визначеного державним органом графіка перевірок.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі зустрівся з представниками вітчизняних фармпідприємств

Наступна

Колегія Держлікслужби України: підсумки роботи в ІІ півріччі 2014 року та пріоритетні цілі на наступний рік