Експерти ВООЗ задоволені якістю роботи Державного навчального центру з Належної виробничої/дистриб'юторської практики в Україні

Опубліковано 23.05.2013 о 00:00

На сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я опубліковано звіт за результатами аудиту Державного навчального центру з Належної виробничої/дистриб’юторської практики в Україні («GMP/GDP Центр»).

 

 Експерти ВООЗ у звіті висловили задоволення якістю роботи фахівців GMP/GDP Центру. У документі зазначено, що результати аудиту свідчать про високий рівень розвитку GMP стандартів в Україні та навчання в цілому.

 

 Аудит був проведений з метою оцінки рівня та можливостей навчальної діяльності GMP/GDP Центру.  Підтвердження високих стандартів роботи GMP/GDP Центру відкриває можливості для набуття ним статусу Центру співпраці ВООЗ з навчання фармацевтичних спеціалістів. Такий статус допоможе GMP/GDP Центру реалізувати проект із допомоги побудови систем якості та інспекторатів GMPу регуляторних органах країн СНД відповідно до європейських стандартів, впровадження в цих країнах стандартів належних практик. Проект передбачає всебічну наукову, експертну та консультативну допомогу з розробки документації, навчання спеціалістів тощо.

 

 Нагадаємо, що наприкінці 2012 року Центром співробітництва ВООЗ з питань лікарської політики та фармацевтичної практики, Датського коледжу фармацевтичної практики (Pharmakon), був проведений аудит Українського Державного навчального центру належної виробничої/дистриб’юторської практики Державної служби України лікарських засобів щодо проведення тренінгів з GMP/GDP.

 

 Групу аудиторів представляли директор відділу підготовки Елла Ульбак і провідний аудитор Міхаель Мьолер. Загальний висновок аудиторів був позитивним. За результатами аудиту вони відзначили високий рівень розвитку GMP стандартів в Україні та рівня навчання у GMP/GDP Центрі.

 

Довідково:«GMP/GDP Центр» надає широкий спектр освітніх послуг, які включають проведення семінарів, тренінгів та конференцій. Навчальні заходи проводяться не тільки для державних фармацевтичних інспекторів, які проводять офіційні інспекції на відповідність вимогам GMP/GDP, а також для представників індустрії та оптової торгівлі. Центр також працює над гармонізацією української технічної і нормативної бази з актуальними версіями GMP та GDP Європейського Союзу.

 

 Повну версію звіту можна знайти ТУТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова відвідала Вінницьку область

Наступна

Держлікслужба України та МОЗ України проводять усі необхідні заходи для недопущення в обіг заборонених лікарських засобів