Застосовування, використання та реалізація лікарського засобу обмежені терміном його придатності. Мінюст затвердив відповідні зміни до наказу №809

Опубліковано 12.01.2015 о 00:00

Держлікслужба30.12.14 за № 1661/26438 Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Міністерства охорони здоров’я України від 12.12.14 № 954 "Про внесення змін до Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України". Зміни до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22.11.2011 р. № 809 було розроблено з метою приведення у його відповідність до Закону України від 20.10.2014 № 1707-VII "Про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо обігу лікарських засобів та державного контролю якості ввезених на митну територію України лікарських засобів".

      Згідно внесених змін до п. 3.4 розділу ІІІ «Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України», після закінчення строку, протягом якого було дозволено застосування лікарського засобу в Україні, його подальше застосування можливе за умови перереєстрації. Після перереєстрації строк застосування в Україні лікарського засобу не обмежується.

     Також змінами встановлено, що лікарські засоби, випущені в обіг під час строку, протягом якого лікарські засоби було дозволено до застосування в Україні, можуть застосовуватись, використовуватись та реалізовуватись в Україні до закінчення їх терміну придатності, визначеного виробником та зазначеного на упаковці."

     Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Ви маєте право!

Наступна

Начальник служби В.Колотуха взяв участь у колегії управління охорони здоров'я міської ради з підсумків роботи галузі у 2014 році та її завдання на 2015 рік