З 8 по 11 вересня відбулася міжнародна онлайн конференція «Інтеграція оцінки медичних технологій (ОМТ) в реформи охорони здоров’я в нових умовах»

Опубліковано 14.09.2020 о 16:56

Представники Держлікслжуби взяли участь у міжнародній онлайн конференції «Інтеграція оцінки медичних технологій (ОМТ) в реформи охорони здоров’я в нових умовах», яка відбулася з  8 по 11 вересня 2020.

Під час конференції було обговорено виклики та можливості інтеграції ОМТ в успішні реформи охорони здоров’я, а також важливість ОМТ в контексті прийняття рішень щодо доступу до технологій.

Крім того, під час заходу піднімались питання ОМТ лікарських засобів та медичних виробів в різних країнах,та обговорювались можливості вдосконалення такої діяльності і перспективи її розвитку.

У заході взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України,  профільних установ та неурядових організацій інших країн світу, а також представники Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міжнародної організації з оцінки медичних технологій (HTAi) та Міжнародної мережі агентств оцінки медичних технологій (INAHTA).

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням

https://htai.org/workshops-2/htai-regional-meeting-series/ukraine/

Додатково:

 Міжнародна організація з оцінки медичних технологій (Міжнародна організація ОМТ), англ. Health Technology Assessment international (HTAi) – глобальна неприбуткова, наукова та професійна організація, діяльність якої спрямована на виробників та користувачів оцінки медичних технологій.

Оцінка медичних технологій (ОМТ), англ. health technology assessment (HTA) – мультидисциплінарний процес, під час якого використовуються чіткі методи визначення цінності медичної технології на різних етапах її життєвого циклу.

Медична технологія (МТ), англ. health technology (HT) – інтервенція, розроблена з метою запобігання, діагностики чи лікування захворювань, покращення стану здоров’я, реабілітації чи організації надання послуг у сфері охорони  здоров’я. В якості інтервенцій можуть виступати тести, пристрої, медичні засоби, вакцини, процедури, програми чи системи.

Конференція «Інтеграція оцінки медичних технологій (ОМТ) в реформи охорони здоров’я в нових умовах» відбулася за технічної підтримки проекту SAFEMed USAID, партнера місцевих експертів із впровадження та зміцнення функціонування ОМТ в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Представники Держлікслужби  взяли участь у міжсесійному засіданні Комісії ООН з наркотичних засобів

Наступна

Привітання з Днем фармацевтичного працівника