Керівники Держлікслужби України та Фармакопейної Конвенції США обговорили перспективи подальшого співробітництва

Опубліковано 14.05.2013 о 00:00

Відбулася робоча зустріч Голови Державної служби України з лікарських засобів  Олексія Соловйова  з Головним виконавчим директором Фармакопейної Конвенції США (USP) Роджером Вільямсом.

 

 Зустріч відбулася під час міжнародної конференції «Якість лікарських засобів і медичних виробів. Сучасні вимоги та підходи», що проходила в м. Москва 24-25 квітня 2013 року.

 

  В ході діалогу сторони обговорили стан виконання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва між Державною службою України з лікарських засобів та Фармакопейною Конвенцією США та перспективи подальшого співробітництва.

 

  Р.Вільямс запросив керівника Держлікслужби України відвідати загальний з’їзд членів Фармакопейної Конвенції США, що відбудеться у 2015 році у штаб-квартирі USP в м. Роквілл (США). На загальних з’їздах, які відбуваються раз на 5 років, члени USP обирають правління, менеджмент та експертну раду організації.

 

 Нагадаємо, що 26 жовтня 2011 року Держлікслужба України та USP підписали  Меморандум про взаєморозуміння зі співпраці у низці важливих напрямів, що стосуються стандартів якості лікарських засобів.

 

  Меморандум спрямований на підвищення рівня інформованості щодо якості та безпеки лікарських засобів шляхом активної публічної пропаганди та рекламної підтримки, на розробку довгострокової стратегії, яка сприятиме впевненості у тому, що медичні препарати гарантованої якості та безпеки стають доступними для громадськості, на зусилля, направлені на боротьбу з контрафактними та неякісними ліками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Голова Держлікслужби України та керівник Росздравнадзору обговорили найбільш важливі події у сфері регулювання фармацевтичного ринку

Наступна

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова відвідала Вінницьку область