Курс «Безбар’єрна грамотність»

Опубліковано 10.01.2022 о 11:44

В межах ініціативи першої леді Олени Зеленської в партнерстві з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності, представниками громадянського суспільства та проєкту ПРООН «Права людини для України»,  Міністерство цифрової трансформації підготувало  освітній курс «Безбар’єрна грамотність».  Новий курс на Дія. Цифрова освіта ознайомить глядачів з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.

Іноді через існуючі бар’єри людина змушена відмовлятися від мрій, побажань та прагнень, зокрема, таким бар’єром може стати гендер, вік, наявність стереотипів та упереджень, недостатня облаштованість  будівель та  приміщень тощо. Тому, цей курс стане одним із кроків для зміни комунікаційних підходів і досягнення безбар’єрності у свідомості,  посібником для розпізнання, а відтак і усунення бар’єрів.

Безоплатно переглянути курс та отримати сертифікат можна буде на порталі Дія.Цифрова освіта за посиланням – https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Print button Версія для друку

Попередня

Привітання з Новорічними святами

Наступна

Ми створюємо умови для більшої доступності лікарських засобів